Филтри -

Камиони со церада KRONE од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада KRONE: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRONE KRONE BDF 7.80m BURTOWA ZABUDOWA 19 euro palet ST.BDB MOŻLIWOŚĆ
8
2.096 € PLN 9.500 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE 5xZABUDOWA KRONE BDF 7.80x2.60 TYŁ DUŻE DRZWI 2011rok BURTO PLAN
9
2.537 € PLN 11.500 PLN
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада KRONE 3xZABUDOWA KRONE BDF 7.45x2.60 BURTO-FIRANKA SUWANY DACH NOWA PL
12
3.420 € PLN 15.500 PLN
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF 7.80x2.75 FIRANKA SUWANY DACH 2007rok DRZWI s
9
3.420 € PLN 15.500 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF 7.45x2.55 BURTO-FIRANKA SUWANY DACH 2009 ROK
14
3.199 € PLN 14.500 PLN
Година 2009 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE KRONE BDF PLATFORMA ZABUDOWA 7.45m
8
1.037 € PLN 4.700 PLN
Година 2005 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF JUMBO 7.80x3.0m FIRANKA SUWANY DACH DRZWI st
11
2.979 € PLN 13.500 PLN
Година 2005 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се