Филтри -

Камиони со церада KRONE

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада KRONE: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRONE KRONE BDF PLATFORMA ZABUDOWA 7.45m
8
Контактирајте го продавачот
1.038 € PLN 4.700 PLN
Година 2005 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE KONTENER BDF Z PÓŁKAMI/ PODWÓJNA PODŁOGA 7.45x2.80m STALOWY 2006
5
Контактирајте го продавачот
2.762 € PLN 12.500 PLN
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада KRONE 3xZABUDOWA KRONE BDF 7.45x2.60 BURTO-FIRANKA SUWANY DACH NOWA PL
12
Контактирајте го продавачот
3.424 € PLN 15.500 PLN
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE KRONE BDF 7.80m BURTOWA ZABUDOWA 19 euro palet ST.BDB MOŻLIWOŚĆ
8
Контактирајте го продавачот
2.099 € PLN 9.500 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF 7.45x2.55 BURTO-FIRANKA SUWANY DACH 2009 ROK
14
Контактирајте го продавачот
3.203 € PLN 14.500 PLN
Година 2009 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се