Филтри -

Камиони со церада KRAZ

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада KRAZ: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRAZ  258 B1 Scheunenfund
9
2.200 € Со вклучен ДДВ
Година 1986-06 Километража Сила
Германија, Stadtsteinach
нови камион со церада KRAZ 6135В6
1
цена на барање
Носивост 16400 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион со церада KRAZ 5233ВЕ
1
цена на барање
Носивост 6000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада KRAZ В12.2МЕХ
1
цена на барање
Носивост 12000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се