Филтри -

Камиони со церада KAMAZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада KAMAZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.590 € RUB 990.000 RUB
Носивост 5000 кг
Година 2013 Километража Сила 237 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
камион со церада KAMAZ 5320 камион со церада KAMAZ 5320 камион со церада KAMAZ 5320
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1985 Километража Сила
Украина, Харків
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се