Филтри -

Камиони со церада Isuzu од Украина

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони со церада Isuzu од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.610 €
Носивост 6950 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Черкаси

Other makes in the section "Камиони со церада од Украина"

Контактирајте го продавачот
92.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42.56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 500 км Сила
Украина, Озерце
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 114.58 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 399000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
94.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 123.22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.750 €
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 800000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Евро Euro 5 Зафатнина 60 м³
Година 2010 Километража 989386 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 3350 кг Евро Euro 3 Зафатнина 39.41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 800 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.940 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
камион со церада IVECO евротех камион со церада IVECO евротех камион со церада IVECO евротех
3
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.600 €
Година 1999 Километража 850000 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Година 2001 Километража 135000 км Сила
Украина, м. Луцьк
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се