Филтри -

Камиони со церада IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони со церада IVECO од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Носивост 3285 кг
Година 2009 Километража 296295 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.180 € HUF 12.700.000 HUF
Година 12/2016 Километража 196800 км Сила
Унгарија, Kecskemét
камион со церада IVECO 70C18 камион со церада IVECO 70C18 камион со церада IVECO 70C18
3
Контактирајте го продавачот
36.330 € HUF 13.500.000 HUF
Носивост 3160 кг
Година 05/2019 Километража 27000 км Сила
Унгарија, Pécs
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Носивост 3784 кг Зафатнина 30.61 м³
Година 2017 Километража 335700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 39.6 м³
Година 2017 Километража 462900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 950 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 492000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 5889 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража 593411 км Сила
Унгарија, Szombathely
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Носивост 4110 кг
Година 2017 Километража 425961 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 380500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Носивост 4940 кг
Година 2022 Километража 25 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.290 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 840000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 336000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Носивост 14400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 366000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30.63 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се