Филтри -

Камиони со церада IVECO од Словачка

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со церада IVECO од Словачка: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 6/2014 Километража 681508 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 1/2006 Километража 1085553 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада IVECO 12e21 7,1 m ladebordwand shift problem камион со церада IVECO 12e21 7,1 m ladebordwand shift problem камион со церада IVECO 12e21 7,1 m ladebordwand shift problem
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 6/2016 Километража 653393 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 3790 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.65 м³
Година 2016-01 Километража 233228 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 15300 кг
Година 2009 Километража 755838 км Сила
Словачка, Močenok
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 26300 кг
Година 2007 Километража 1005625 км Сила
Словачка, Močenok
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 55.58 м³
Година 4/2005 Километража 126108 км Сила
Словачка, Levice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се