Филтри -

Камиони со церада IVECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада IVECO од Шпанија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада IVECO STRALIS 350 за делови
4
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион со церада IVECO EUROCARGO ML180E28
3
13.500 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04-14 Километража 795000 км Сила 280 кс
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада IVECO EUROCARGO ML100E18
8
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 17.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-12-01 Километража 915000 км Сила 180 кс
Шпанија, Lucena
камион со церада IVECO 50C13 Daily Caja Abierta
13
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 2004 Километража 259600 км Сила 130 кс
Шпанија, Bedia Vizcaya
камион со церада IVECO Eurocargo ML 150 E 28
10
12.000 € Без ДДВ
Носивост 8370 кг Евро Euro 4 Зафатнина 40.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 912000 км Сила 280 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион со церада IVECO Eurocargo ML 90 E 18
8
6.000 € Без ДДВ
Носивост 3920 кг Евро Euro 3 Зафатнина 34.47 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002-08 Километража 550880 км Сила 170 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион со церада IVECO Daily 60C15
14
22.000 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 17.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-10 Километража 171172 км Сила 150 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион со церада IVECO Eurocargo ML 180 E 25 P
12
32.000 € Без ДДВ
Носивост 10220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Километража 514104 км Сила 250 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион со церада IVECO 240. 17 PALETS
10
13.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Зафатнина 45.78 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2005 Километража 482000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
камион со церада IVECO Eurocargo 180E28
10
цена на барање
Носивост 10015 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39125900 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2014 Километража 244000 км Сила 280 кс
Шпанија, ALBRESA VALDEMORO-MADRID
камион со церада IVECO ZETA 7914 за делови
4
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се