Филтри -

Камиони со церада IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони со церада IVECO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 9300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 740949 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 3470 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 1706674 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.800 € PLN 83.500 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
33.670 € PLN 158.000 PLN
Носивост 11000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2016 Километража 483200 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
5.222 € PLN 24.500 PLN
Носивост 5465 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1443120 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
41.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 2 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 336000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 2540 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5880 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 939000 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 14650 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 355000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 429800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
10.640 € PLN 49.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 700000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 26.24 м³
Година 2018 Километража 203000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 380500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
7.033 € PLN 33.000 PLN
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1360000 км Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
7.033 € PLN 33.000 PLN
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1360000 км Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
7.033 € PLN 33.000 PLN
Носивост 8200 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1350000 км Сила
Полска, ŁYSOMICE
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 275400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 250500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
41.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 30.63 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 05/2013 Километража 2410000 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 382700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 2 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
46.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се