Филтри -

Камиони со церада IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада IVECO од Германија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада IVECO Eurocargo ML75E21 Pritsche/Plane + LBW Euro 6
12
Контактирајте го продавачот
23.889,92 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.95 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-12 Километража 79770 км Сила 207 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада IVECO 190S36
13
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 9450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.07 м³
Година 2008-03 Километража 275656 км Сила 360 кс
Германија, Stadthagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион со церада IVECO Daily 70 C 18 A8/P Pritsche+Plane+LBW 6 Stück!!
15
Контактирајте го продавачот
45.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2021-02 Километража 1000 км Сила 179 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада IVECO EUROCARGO Gerüstbau Finanzierung
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 13.82 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11 Километража 152823 км Сила 186 кс
Германија, Eichenzell
камион со церада IVECO EUROCARGO 80E220
30
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.29 м³
Година 2015-08 Километража 333350 км Сила 220 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион со церада IVECO EuroCargo / 120E24 / Standheizung/NSW
4
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 36.59 м³
Година 2002-03 Километража 587682 км Сила 239 кс
Германија, Bovenden
камион со церада IVECO Eurocargo 80E 18 /P Plane Spriegel
5
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Година 2013-02 Километража 147000 км Сила 177 кс
Германија, Oberschleissheim
камион со церада IVECO Eurocargo ML75E21/P
15
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 2405 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 85620 км Сила 207 кс
Германија, Ulm
камион со церада IVECO 75E18
4
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2013 Километража 380000 км Сила
Германија, München
камион со церада IVECO 170E23
7
Контактирајте го продавачот
7.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 1
Година 1995-06 Километража 360000 км Сила 227 кс
Германија, Schifferstadt
камион со церада IVECO Eurocargo ML140E28/P
15
Контактирајте го продавачот
45.700 € Без ДДВ
Носивост 5260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 78603 км Сила 279 кс
Германија, Ulm
камион со церада IVECO 90-13
14
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Година 1991-03 Километража 315264 км Сила 135 кс
Германија, Niederfullbach bei Coburg
камион со церада IVECO 75 E 15 Eurocargo Pr/ Pl. + LBW
7
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³
Година 2004 Километража 170000 км Сила 150 кс
Германија, Sinn
камион со церада IVECO Eurocargo ML120E25/P
15
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 5520 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09 Километража 251632 км Сила 252 кс
Германија, Ulm
камион со церада IVECO Eurocargo ML120E25/P
5
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 5080 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11 Километража 209631 км Сила 252 кс
Германија, Ulm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се