Филтри -

Камиони со церада IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони со церада IVECO од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.189 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 609000 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
13.189 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 609165 км Сила
Чехија, Boleslavska
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.915 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 474000 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
13.915 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 474000 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Носивост 16220 кг Евро Euro 4 Зафатнина 63.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 800870 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
4.230 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 532481 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 37.51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 684000 км Сила
Чехија, Tachov
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Носивост 3015 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 542075 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража 824300 км Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 3400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 409942 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 8250 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-04 Километража 905135 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Носивост 5595 кг Евро Euro 5
Година 2016-08 Километража 387000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Носивост 5900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 68.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 1090231 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2014-03 Километража 106169 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 7980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 764243 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 7240 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 498534 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.991 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2013 Километража 882773 км Сила
Чехија, Lysá nad Labem
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Носивост 7980 кг Евро Euro 6 Зафатнина 70.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 757991 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Носивост 6605 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 635221 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Носивост 13740 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 570436 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
12.100 € Без ДДВ
Носивост 4200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 394844 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Носивост 2980 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1033314 км Сила
Чехија, Strančice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се