Филтри -

Камиони со церада Hyundai од Украина

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони со церада Hyundai од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.170 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се