Филтри -

Камиони со церада HYUNDAI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада HYUNDAI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада HYUNDAI NOU! H350 150 EVGT EURO 6 MANUAL PRE
28
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1052 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.9 м³
Година 2017 Километража 196100 км Сила 150 кс
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се