Филтри -

Камиони со церада HOWO

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада HOWO: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-05 Километража 7200 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-03 Километража 7200 км Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада HOWO 375
3
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-05 Километража 600 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-05 Километража 6600 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
4
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-05 Километража 7100 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-06 Километража 6855 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-06 Километража 7500 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
4
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-06 Километража 7500 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Година 2017-08 Километража 7500 км Сила
Кина
камион со церада HOWO T5G
8
Контактирајте го продавачот
65.900 US$ EUR ≈ 54.650 €
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 310 кс
Украина, Святопетрівське
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се