Филтри -

Камиони со церада HINO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада HINO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.270 € RUB 1.141.000 RUB
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2012 Километража 181000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се