Филтри -

Камиони со церада GINAF

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада GINAF: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада GINAF X2222 4x4 Dakar rally truck 1000 hp
7
105.000 € Без ДДВ
Носивост 802 кг Зафатнина 1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 104055 км Сила 1000 кс
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се