Филтри -

Камиони со церада GAZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада GAZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион со церада GAZ  A21R23
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила 107 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
нови камион со церада GAZ Next C41R13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 51.92 м³
Година 2021 Километража Сила 170 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се