Филтри -

Камиони со церада Ford од Полска

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони со церада Ford од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych

Други марки во делот "Камиони со церада од Полска"

Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 21.71 м³
Година 2021 Километража 131700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.310 € PLN 118.000 PLN
Носивост 8620 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 730000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 23.78 м³
Година 2018 Километража 281800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 197900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
34.250 € PLN 148.000 PLN
Носивост 8500 кг
Година 2016 Километража 637000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 9110 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 78000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Носивост 2030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 235800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
55.520 € PLN 239.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 6600 км Сила
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Година 12/2004 Километража 650000 км Сила
Полска, Nysa
камион со церада Renault Midlum 270 DXI. 4X4 DOKA
1
Контактирајте го продавачот
38.190 € PLN 165.000 PLN
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 87000 км Сила
Полска, KIEŁCZYGŁÓW
Контактирајте го продавачот
16.150 €
Носивост 940 кг
Година 2021 Километража 343000 км Сила
Полска, Ostrów Wielkopolski
Контактирајте го продавачот
3.356 € PLN 14.500 PLN
Година 2005 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 145400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
4.629 € PLN 20.000 PLN
Носивост 4990 кг
Година 2002 Километража 558000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2002 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
3.356 € PLN 14.500 PLN
Година 1999 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
26.590 € PLN 114.900 PLN
Година 2016 Километража 714400 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
97.900 € Без ДДВ
Носивост 13900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 180000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
15.510 € PLN 67.000 PLN
Носивост 7240 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06 Километража 695000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1116539 км Сила
Полска, Iłowa
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 53923 км Сила
Полска, Sierakowice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи