Филтри -

Камиони со церада FORD од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада FORD од Романија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада FORD TRANSIT 350 L4 SCAB EURO 6 CABINA
24
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 312740 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD Tranzit
6
12.345 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 360246 км Сила 170 кс
Романија, TIMISOARA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада FORD NOU!  TRANSIT PANTHER 350E 2.0 D 131 CP
27
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 20.29 м³
Година 2018 Километража 181102 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада FORD NEW TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA D
28
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 17.43 м³
Година 2016 Километража 231272 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT SCAB 130 CP MANUAL EURO 6  CABINA DE DORMIT PRELATA
23
16.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 19.59 м³
Година 2018 Километража 147545 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT TREND SCAB 350 L4 2.0 TDCI
24
12.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 249816 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада FORD NOU!  FORD TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA DE DO
27
10.200 € Без ДДВ
Носивост 1050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.22 м³
Година 2016 Километража 306172 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA D
28
14.900 € Без ДДВ
Носивост 1060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.8 м³
Година 2016 Километража 227055 км Сила 170 кс
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се