Филтри -

Камиони со церада FIAT од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со церада FIAT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Зафатнина 21.71 м³
Година 2021 Километража 131700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Зафатнина 21.04 м³
Година 2020 Километража 211000 км Сила
Унгарија, Budapest

Other makes in the section "Камиони со церада од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 697022 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Носивост 16710 кг
Година 2015 Километража 270000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.045 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.0129 м³
Година 2018 Километража 703686 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.926 €
Носивост 11990 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.004249 м³
Година 2004 Километража 520652 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.790 € PLN 122.800 PLN
Носивост 7315 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.006871 м³
Година 2014 Километража 452408 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.170 € PLN 103.100 PLN
Носивост 4885 кг Зафатнина 0.006871 м³
Година 2012 Километража 510839 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 21.99 м³
Година 2018 Километража 313900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Година 2006 Километража 82800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 4110 кг Зафатнина 29.04 м³
Година 2017 Километража 425961 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Носивост 3285 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 296295 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.620 € PLN 53.840 PLN
Носивост 4970 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 907966 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.490 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 30 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
42.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 24.54 м³
Година 2023 Километража 8 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 266700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1100000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.450 € HUF 2.500.000 HUF
Година 2002 Километража 851320 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Носивост 7120 кг
Година 2009 Километража 109349 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 165000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2012-06 Километража 479000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се