Филтри -

Камиони со церада FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со церада FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 211000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.1 м³
Година 2020 Километража 103600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 420400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 170700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.690 € PLN 72.000 PLN
Носивост 1020 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 287000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 302000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 21.25 м³
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 170700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 21.04 м³
Година 2020 Километража 211000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 243600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се