Филтри -

Камиони со церада FAW

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада FAW: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион со церада FAW Tiger V
5
Контактирајте го продавачот
24.770 € UAH 820.000 UAH
Носивост 4690 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се