Филтри -

Камиони со церада DAF од Унгарија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони со церада DAF од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
52.045 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.0129 м³
Година 2018 Километража 703686 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Носивост 6790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2011 Километража 756000 км Сила
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Година 2018-03 Километража 349000 км Сила
Унгарија, Budapest

Други марки во делот "Камиони со церада од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.98 м³
Година 08/2013 Километража 653000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 23.78 м³
Година 2018 Километража 281800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 141000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 22.64 м³
Година 2024 Километража 100 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 300 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
37.390 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 50 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
6.291 € HUF 2.500.000 HUF
Година 2002 Километража 84000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
7.423 € HUF 2.950.000 HUF
Година 05/2007 Километража 924340 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
6.291 € HUF 2.500.000 HUF
Година 2002 Километража 851320 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
9.940 € HUF 3.950.000 HUF
Година 08/2007 Километража 435000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
2.516 € HUF 1.000.000 HUF
Година 1982 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
23.910 € HUF 9.500.000 HUF
Година 04/2012 Километража 440943 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
63.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 11/2016 Километража 570000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.040 € HUF 17.500.000 HUF
Година 2012 Километража 660444 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 1770 кг
Година 2011 Километража 141500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 29.81 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-02 Километража 367696 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 522371 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.27 м³
Година 2021 Километража 245400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 251200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.870 € HUF 7.500.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 200000 км Сила
Унгарија, Vasmegyer
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи