Филтри -

Камиони со церада DAF од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада DAF од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража Сила 460 кс
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 52.25 м³
Година 09/2012 Километража 1026723 км Сила 462 кс
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 4790 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³
Година 2010 Километража 715136 км Сила 222 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 847000 км Сила
Литванија, Molėtai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Šveicarija
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2006 Километража Сила 428 кс
Литванија, Šveicarija
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се