Филтри -

Камиони со церада DAF од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони со церада DAF од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 3400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2004 Километража 558000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Италија, Macerata
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 5700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/1991 Километража 648000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 16400 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1999 Километража 686000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)

Други марки во делот "Камиони со церада од Италија"

Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 13760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража 964000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 1 Зафатнина 15.41 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 68103 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 14900 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 980000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 4250 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 482000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 14900 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1000000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 29500 км Сила
Италија, Bitonto (BA)
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 8990 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-10-20 Километража 676206 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
10 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2002 Километража Сила
Италија, Brescia (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3550 кг Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 231000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 702218 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 51200 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2004 Километража 1072158 км Сила
Италија, Trento
камион со церада IVECO 135 17 камион со церада IVECO 135 17 камион со церада IVECO 135 17
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8100 кг
Година 1985 Километража 419999 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 700000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 980000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Носивост 13240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-05 Километража 483917 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2007 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
камион со церада Scania 164 480 камион со церада Scania 164 480
2
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 2002 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 534000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 715000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи