Филтри -

Камиони со церада DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада DAF од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада DAF XF105.460 * Manual * SSC * 6X2 * LIKE NEW *
16
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 592000 км Сила 460 кс
Холандија, Weurt
камион со церада DAF FA XF105.410 huif met borden
16
9.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 1297411 км Сила 410 кс
Холандија, Someren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада DAF FALF55.300
9
10.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-10-19 Километража 616093 км Сила 300 кс
Холандија, Nieuwerbrug
камион со церада DAF 45 160 ATI , 4x2 , ZF ,Belgium Truck
16
3.000 € Без ДДВ
Носивост 3080 кг Евро Euro 2 Зафатнина 24.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-05-10 Километража 134944 км Сила 160 кс
Холандија, Susteren
камион со церада DAF LEYLAND
6
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 14535 км Сила
Холандија, Oirschot
камион со церада DAF 75CF 250 EURO 3
7
цена на барање
Носивост 20500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 943983 км Сила 256 кс
Холандија, Oirschot
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се