Филтри -

Камиони со церада DAF од Германија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Камиони со церада DAF од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Километража 982000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
64.979,83 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-11 Километража 117220 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Носивост 14650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 703675 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 869000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
10.591 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5850 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 237437 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1997 Километража 636950 км Сила
Германија, Erkheim
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 631000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 656000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 674000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42.73 м³
Година Километража 250 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража 250 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража 250 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
72.979,83 € Без ДДВ
Година 2020-01 Километража 63000 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
72.979,83 € Без ДДВ
Година 2020-01 Километража 63000 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража 250 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³
Година 2015-03 Километража 193980 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³
Година 2015-03 Километража 193980 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 2580 кг Евро Euro 3 Зафатнина 49.7 м³
Година 2002-03 Километража 52174 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
5.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 765000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 538000 км Сила
Германија, Lübbecke
камион со церада DAF 105-410
1
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 912000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 880000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 9040 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-02 Километража 395536 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 13050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61 м³
Година 2017-03 Километража 547787 км Сила
Германија, Hilden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се