Филтри -

Камиони со церада DAF од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада DAF од Франција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада DAF CF85 360
11
цена на барање
Носивост 15280 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража 434000 км Сила 360 кс
Франција, FLORANGE
камион со церада DAF CF
10
26.700 € Без ДДВ
Носивост 10550 кг Зафатнина 50 м³
Година 07/2005 Километража 592000 км Сила 310 кс
Франција, SAINT MAUR
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
оштетен камион со церада DAF LF 320
7
цена на барање
Евро Euro 6
Година 07/2019 Километража 58061 км Сила 320 кс
Франција, Arc sur Tille
камион со церада DAF XF105 FAR 460
12
18.500 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 835000 км Сила 460 кс
Франција, Anais
камион со церада DAF XF105 460
2
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 985000 км Сила 460 кс
Франција, Poitiers
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се