Филтри -

Камиони со церада DAF од Чешка Република

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада DAF од Чешка Република: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада DAF LF
11
Контактирајте го продавачот
29.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 44.42 м³
Година 2016 Километража 194000 км Сила 184 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион со церада DAF LF 180 Euro 6
11
Контактирајте го продавачот
29.889 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.85 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-10 Километража 194000 км Сила 184 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада DAF LF 45.220
34
Контактирајте го продавачот
7.566 € CZK 199.000 CZK
Зафатнина 51.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила 163 kW
Чехија, Kladno
камион со церада DAF FA 55 230
6
Контактирајте го продавачот
2.490 €
Година 2001 Километража 921000 км Сила
Чехија
камион со церада DAF LF 45.210 , EURO 5, 18 PALLETS, NEW BRAKE
13
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2009-11 Километража 856397 км Сила 205 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада DAF LF 45.220 , 2 lůžka 18 palet, horní shrnovačka
19
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 6470 кг Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 673000 км Сила 220 кс
Чехија, Nove Straseci
камион со церада DAF FA LF45
15
Контактирајте го продавачот
4.905 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 68.45 м³
Година 2008-03 Километража 1198564 км Сила 224 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион со церада DAF FA LF 45.220 E12
15
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 69.08 м³
Година 2005-07 Километража 1288266 км Сила 220 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион со церада DAF LF 45 180
28
Контактирајте го продавачот
4.904 € CZK 129.000 CZK
Носивост 5100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 36.24 м³
Година 2006 Километража 496381 км Сила 136 kW
Чехија, Kladno
камион со церада DAF FA 45 LF
12
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Година 2002 Километража 900000 км Сила
Чехија
камион со церада DAF LF280 E6
13
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
Носивост 9400 кг Евро Euro 4 Зафатнина 6700 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03-06 Километража 511841 км Сила 208 kW
Чехија, Brandýs nad Labem
камион со церада DAF FA 55 15.210, EURO 2, TIRES 80%
10
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997-03 Километража 660891 км Сила 215 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада DAF FA LF45.220 E12
9
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-04 Километража 999999 км Сила 220 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада DAF LF 45 220
9
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 5790 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6693 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Километража 928000 км Сила 165 кс
Чехија, Fulnek
камион со церада DAF LF 220 FA, EURO 6, 16 PALLET, 219 609 KM!!!!
10
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.63 м³
Година 2015-02 Километража 219609 км Сила 218 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се