Филтри -

Камиони со церада DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со церада DAF од Белгија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-03 Километража 108750 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12-04 Километража 326689 км Сила
Белгија, Hannut
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45.48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 569784 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.290 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража Сила
Белгија, Beveren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се