Филтри -

Камиони со церада CITROEN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада CITROEN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада CITROEN JUMPER 
38
Контактирајте го продавачот
18.231 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 25.33 м³
Година 2019 Километража 105800 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN JUMPER
36
Контактирајте го продавачот
17.131 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 136000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада CITROEN JUMPER
41
Контактирајте го продавачот
20.430 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 89100 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се