Филтри -

Камиони со церада AVIA DAEWOO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада AVIA DAEWOO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада AVIA DAEWOO 75-EL камион со церада AVIA DAEWOO 75-EL
2
Контактирајте го продавачот
2.925 € CZK 74.000 CZK
Година 1997 Километража 300000 км Сила 85 kW
Чехија, Černilov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се