Камион со церада AVIA 31 N PK (ID10063)

камион со церада AVIA 31 N PK (ID10063)
Фотографија: камион со церада AVIA 31 N PK (ID10063)
1/13
€ 745
Нето цена
US$ 849
Марка AVIA
Модел 31 N PK (ID10063)
Тип камион со церада
Прва регистрација 1986-06
Километража 51053 км
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10063
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.14 м
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 3.521 м
Мотор
Сила 81.58 кс (59.96 kW)
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Опис
Боја син
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.