Филтри -

Камиони со церада AVIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада AVIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 818233 км Сила 159 кс
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 494331 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се