Камиони-шасии RENAULT од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-шасии RENAULT од Португалија: 7 огласа

€ 15.500 USD ≈ US$ 17.340
Евро Euro 5
Година 2011-01-24 Километража 755691 км Сила 380 кс
Португалија, Leiria
преговара
Година Километража Сила
Португалија
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.984
Година 2008-07-28 Километража 599000 км Сила 370 кс
Португалија, Leiria
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.730
Година 10/2010 Километража 1350302 км Сила 430 кс
Португалија, Fátima
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.968
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1136018 км Сила 2010 кс
Португалија, Fátima
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.611
Евро Euro 5
Година 05/2010 Километража 1404069 км Сила 430 кс
Португалија, Fátima
€ 8.000 USD ≈ US$ 8.950
Година 06/1989 Километража 73199 км Сила 340 кс
Португалија, Fátima
Омилени : 0 Споредба : 0