Камиони-шасии NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-шасии NISSAN: 19 огласа
€ 15.500 ≈ US$ 17.509
Евро Euro 4
Година Километража Сила 130 кс
Холандија, Moerdijk
Евро Euro 3
Година 05/2004 Километража 3970000 км Сила 41 кс
Шпанија, Barcelona
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 15.500 ≈ US$ 17.509
Носивост 1719 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 131 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
€ 1.999 ≈ US$ 2.258
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-06 Километража 1 км Сила 120 кс
Холандија, Susteren
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 821722 км Сила 270 кс
Шпанија, Barcelona
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Година 10/2000 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Година Километража 149526 км Сила 135 кс
Шпанија, Barcelona
€ 6.000 ≈ US$ 6.778
Година 2001 Километража Сила 110 кс
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
€ 5.104 PLN 21.900 ≈ US$ 5.765
Носивост 1000 кг
Година 2009 Километража 460000 км Сила 150 кс
Полска, Bielsko-Biała
€ 8.500 ≈ US$ 9.602
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2005 Километража 360000 км Сила 160 кс
Шпанија, Barcelona
€ 8.500 ≈ US$ 9.602
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2006 Километража 160000 км Сила 210 кс
Шпанија, Barcelona
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0