Камиони-шасии, кабина со шасија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-шасии: 102 огласа

камион-шасија IVECO 35C15
9
€ 18.900 USD ≈ US$ 20.849
Носивост 1400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 33000 км Сила 145 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-шасија IVECO 35 S 18
11
€ 28.900 USD ≈ US$ 31.880
Суспензија пружина/пружина
Година 2019-05 Километража 25 км Сила 179 кс
Словачка, Bratislava
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион-шасија IVECO 35C15
11
€ 19.900 USD ≈ US$ 21.952
Суспензија пружина/пружина
Година 2016-03 Километража 39000 км Сила 145 кс
Бугарија, Sofia
камион-шасија IVECO 35C15
9
€ 18.900 USD ≈ US$ 20.849
Носивост 1400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 33000 км Сила 145 кс
Хрватска, Zagreb
камион-шасија IVECO 35c13 на шаси перфектен
11
€ 5.573 BGN USD BGN 10.900 ≈ US$ 6.148
Година 2002 Километража 242000 км Сила 130 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион-шасија MERCEDES-BENZ 516 CDI /EURO 5
36
преговара
Година 12/2013 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион-шасија MERCEDES-BENZ 519 CDI / EURO 5
33
преговара
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион-шасија IVECO DAILY 35S14G FAHRGESTELL / CNG
20
€ 4.700 USD ≈ US$ 5.185
Година 2009-09 Километража 378700 км Сила 136 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
нови камион-шасија PEUGEOT Boxer 35 L3 Fahrg. 2,0 BlueHDi
1
€ 17.480 USD ≈ US$ 19.282
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 131 кс
Унгарија, Győr
нови камион-шасија FIAT Ducato 35 XLWB Fahrg. 2,3Mjet
4
€ 17.580 USD ≈ US$ 19.392
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 131 кс
Унгарија, Győr
нови камион-шасија CITROEN Jumper 35 L3 Fahrg. 2.0BlueHDi 130Ps  E6+KLIMA
4
€ 17.480 USD ≈ US$ 19.282
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 131 кс
Унгарија, Győr
нови камион-шасија FIAT Ducato 35 XLWB Fahrg. 2,3Mjet 130Ps E6+KLIMA
4
€ 17.580 USD ≈ US$ 19.392
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 131 кс
Унгарија, Győr
нови камион-шасија FORD Transit Fahrgestell Long L5 155 Ps ZWILLINGB
5
€ 18.880 USD ≈ US$ 20.827
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 100 км Сила 155 кс
Унгарија, Győr
камион-шасија NISSAN Atleon 35.13 Springs / Manual
14
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.861
Носивост 1370 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-09-22 Километража 219296 км Сила 130 кс
Холандија, Borssele
камион-шасија VOLVO FL 180
3
преговара
Година 2001 Километража 9261 км Сила 180 кс
Португалија, Anadia
Омилени : 0 Споредба : 0