Камиони платформи NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони платформи NISSAN: 7 огласа
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 25.000 ≈ US$ 28.240
Носивост 225 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 11000 км Сила 110 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 6.500 ≈ US$ 7.342
Евро Euro 4
Година 2006-03 Километража 117000 км Сила 150 кс
Шпанија, Cdad. Real
аукција € 7.000 ≈ US$ 7.907
Носивост 3500 кг
Година 2006 Километража 460000 км Сила 150 кс
Шпанија, Algeciras
Година 05/2011 Километража 472000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
€ 20.900 ≈ US$ 23.609
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Amposta
аукција € 2.500 ≈ US$ 2.824
Носивост 350 кг
Година 2007 Километража 460000 км Сила 4.08 кс
Шпанија, Málaga
Омилени : 0 Споредба : 0