Филтри -

Нови камиони-мешалки

Резултати од пребарување: 214 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-мешалки: 214 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-мешалка SHACMAN SHAANXI SX5258GJBDR384
4
Контактирајте го продавачот
102.000 US$ EUR ≈ 84.850 €
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Eaton 5423-518-CH Резервоар за вода 450 л
Година 01/2021 Километража 5 км Сила 375 кс
Украина, Киев
нови камион-мешалка Stetter AM 9FHC  на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 3540 Stetter AM 9FHC UltraEco 8x4
16
Контактирајте го продавачот
115.500 € Без ДДВ
Носивост 19200 кг Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter Модел AM 9FHC Резервоар за вода 500 л
Година 2021 Километража 500 км Сила 400 кс
Чехија, Holubice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-мешалка Liebherr 905F L на шасија DAF CF410
5
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел 905F L
Година 2021 Километража 300 км Сила 408 кс
Германија, Weiden
нови камион-мешалка LUZUN self loading concrete mixer1
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Laizhou
нови камион-мешалка IMER Group  на шасија BMC IMER 12 v3
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион-мешалка IMER Group  на шасија BMC IMER 12 v3
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион-мешалка IMER Group  на шасија BMC IMER 12 v3
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион-мешалка IMER Group  на шасија BMC IMER 12 v3
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион-мешалка FIORI DB X50
1
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Зафатнина 5 м³ Резервоар за вода 1200 л
Година 2020 Километража Сила 113 кс
Украина, Чернівці
нови камион-мешалка SEMIX SM9 MEZCLADOR DE HORMIGÓN
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Мароко
нови камион-мешалка Concrete mixer drum 7-12 m3
2
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Сила
Полска, Jelna 72
нови камион-мешалка SEMIX  SM9 Concrete Mixer
10
Побарајте цена
цена на барање
Модел SEMIX Резервоар за вода 9 л
Година 2020 Километража Сила
Кенија
нови камион-мешалка HANIX
5
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Зафатнина 1.5 м³ Резервоар за вода 400 л
Година 2021 Километража Сила 58 kW
Унгарија, Gyömrő
нови камион-мешалка FIORI DBX 50
16
Контактирајте го продавачот
71.667 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови камион-мешалка IMER Group IMERGROUP L&T 10.7 на шасија RENAULT K380
9
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Носивост 9 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел IMERGROUP L&T 10.7
Година 04/2021 Километража 15 км Сила 380 кс
Португалија, Lisboa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 214 огласа
Прикажи
Претплати се