Камиони-мешалки, камион-миксер

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-мешалки: 1534 огласа

камион-мешалка MERCEDES-BENZ Axor 4140
7
€ 51.000 USD ≈ US$ 56.442
Евро Euro 5 Зафатнина V=12 м³
Година 2015 Километража 169000 км Сила 295 kW
Турција, ISTANBUL
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2017
8
€ 62.000 USD ≈ US$ 68.615
Зафатнина V=12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER-L&T Модел MERCEDES BENZ 4142 AROCS
Година 2017 Километража 17000 км Сила
Турција, Konya
камион-мешалка VOLVO FES 62R 19 TON LUF
45
аукција € 93,26 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Зафатнина V=6.5 м³
Година 2010 Километража Сила 336 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2011 MODEL 12 m3  İMER TRANSMISKER
4
€ 37.290 TRY USD TRY 235.000 ≈ US$ 41.267
Зафатнина V=12 м³ Модел 2011
Година 01/2011 Километража 236000 км Сила
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2012 MODEL 8 ADET 12 m3 IMER TRANSMIKSERLER
10
€ 39.350 TRY USD TRY 248.000 ≈ US$ 43.549
Модел 2012
Година 02/2012 Километража 219000 км Сила
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2007 MODEL 12 m3 IMER TRANSMIKSER
10
€ 27.130 TRY USD TRY 171.000 ≈ US$ 30.028
Зафатнина V=12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел 2007
Година 01/2007 Километража 430000 км Сила
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2011 MODEL 12 m3 İMER TRANSMIKSERLER SIFIR KAZANLI 8 ADET
10
€ 37.760 TRY USD TRY 238.000 ≈ US$ 41.793
Зафатнина V=12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел 2011
Година Километража 235000 км Сила
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2014 MODEL 12 m3 IMER TRANSMIKSER
12
€ 53.630 TRY USD TRY 338.000 ≈ US$ 59.354
Зафатнина V=12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER-L&T Модел 2014
Година 01/2014 Километража 130000 км Сила
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2017 MERCEDES AROCS 12 m3 TRANSMIKSER
10
€ 62.680 TRY USD TRY 395.000 ≈ US$ 69.363
Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел 2017
Година Километража 51000 км Сила
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2016 MODEL 12 m3 IMER MARKA TRANSMIKSER
9
€ 58.390 TRY USD TRY 368.000 ≈ US$ 64.622
Модел 2016
Година Километража 185000 км Сила
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ Axor 4140
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на мешалка за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H
Година 03/2013 Километража 82000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
камион-мешалка MERCEDES-BENZ Arocs 4142
18
€ 65.500 USD ≈ US$ 72.489
Година 09/2017 Километража 12000 км Сила
Турција, Ankara
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 17 UNIT AROCS 4142 2017 YEARS
14
€ 61.500 USD ≈ US$ 68.062
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=12 м³ Суспензија хидраулично Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел LT
Година 06/2017 Километража 68000 км Сила 420 кс
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2015 MODEL 4140 MERCEDES MİXER 12 PİECE READY
5
€ 53.500 USD ≈ US$ 59.208
Носивост 9700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=156 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter Модел 2015 MODEL 4140 MERCEDES MİXER 12 PİECE READY
Година 06/2015 Километража 145000 км Сила 400 кс
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 2014 MODEL 4140 MERCEDES MİXER 7 PİECE READY
6
€ 52.000 USD ≈ US$ 57.548
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел 4140 MERCEDES MİXER 7 PİECE READY
Година 06/2014 Километража 225000 км Сила 400 кс
Турција
камион-мешалка MERCEDES-BENZ 4140 MERCEDES MİXER 12 M3  10 PİECE READY
12
€ 52.000 USD ≈ US$ 57.548
Носивост 9700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=12 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 06/2015 Километража 90000 км Сила 400 кс
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0