Камиони-ладилники RENAULT од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-ладилники RENAULT од Португалија: 9 огласа
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 318599 км Сила
Португалија, Fátima
€ 20.000 ≈ US$ 22.520
Евро Euro 4 Зафатнина V=55.9 м³
Година 2008 Километража 674000 км Сила 280 кс
Португалија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Година 2007 Километража 190000 км Сила
Португалија, Leiria
Евро Euro 4
Година 2007-07 Километража 730000 км Сила 280 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
Евро Euro 3
Година 2005-11 Километража 290000 км Сила 150 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 411000 км Сила 190 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
€ 43.000 ≈ US$ 48.418
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 790807 км Сила 430 кс
Португалија, Fátima
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 580466 км Сила
Португалија
€ 3.750 ≈ US$ 4.223
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила
Португалија
Омилени : 0 Споредба : 0