Камиони-ладилники NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-ладилники NISSAN: 19 огласа
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, LUGO
аукција € 2.551 SEK 26.200 ≈ US$ 2.882
Година 2008 Километража 215328 км Сила 120 кс
Шведска, Karlstad
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 7.000 ≈ US$ 7.907
Носивост 2325 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06 Километража 589000 км Сила 125 кс
Шпанија, Manlleu (Barcelona)
аукција € 2.062 ≈ US$ 2.329
Година 2002 Километража 165866 км Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
€ 36.000 ≈ US$ 40.666
Носивост 825 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=13.01 м³
Година 2016-09 Километража 60574 км Сила 125 кс
Шпанија, Tarambana - El Ejido
Носивост 5200 кг
Година 2006-03 Километража 447493 км Сила 205 кс
Шпанија, Tarambana - El Ejido
€ 10.000 ≈ US$ 11.296
Носивост 1460 кг
Година 2012-03 Километража 1 км Сила 150 кс
Шпанија, Tarambana - El Ejido
€ 3.500 ≈ US$ 3.954
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 150000 км Сила 165 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
€ 7.000 ≈ US$ 7.907
Година 2008 Километража 394800 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
€ 12.500 ≈ US$ 14.120
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=19.19 м³
Година 2009-03 Километража 146200 км Сила 182 кс
Италија, Torino - TO
€ 2.944 HUF 950.000 ≈ US$ 3.326
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
€ 15.500 ≈ US$ 17.509
Евро Euro 3 Зафатнина V=20920500 м³
Година 2006-03 Километража 88000 км Сила 160 кс
Шпанија, ALBRESA VALDEMORO-MADRID
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
Година 1994 Километража 807519 км Сила
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
Зафатнина V=30.61 м³
Година 05/2009 Километража Сила 190 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Омилени : 0 Споредба : 0