Камиони-ладилники IVECO Daily

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-ладилники IVECO Daily: 144 огласа

камион-ладилник IVECO Daily 35C12 Хладилен до 3,5т. ТОП състояние  4броя
17
€ 9.152 BGN USD BGN 17.900 ≈ US$ 10.129
Носивост 3500 кг Зафатнина V=12.13 м³
Година 2008 Километража 221000 км Сила 120 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник IVECO Daily 35C13 FaceLift Хладилен до 3,5т. ТОП
17
€ 9.664 BGN USD BGN 18.900 ≈ US$ 10.695
Носивост 3500 кг Зафатнина V=12.13 м³
Година 2010 Километража 199978 км Сила 130 кс
Бугарија, КАРЛОВО
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник IVECO 60C15 DAILY
51
преговара
Евро Euro 4 Зафатнина V=18.49 м³
Година 05/2007 Километража Сила
Грција
камион-ладилник IVECO 65C18 DAILY /EURO 4
43
преговара
Евро Euro 4 Зафатнина V=16.76 м³
Година 07/2008 Километража Сила
Грција
камион-ладилник IVECO Daily 2.3HPI Хладилен до 3,5т. Перфектен
17
€ 5.062 BGN USD BGN 9.900 ≈ US$ 5.602
Носивост 3500 кг
Година 2004 Километража 215000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник IVECO Daily 35C13 Хладилен до 3,5тона
13
преговара
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража Сила 120 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник IVECO Daily 50C18
15
€ 33.300 USD ≈ US$ 36.853
Евро Euro 6 Зафатнина V=18.08 м³
Година 2017-02 Километража 100000 км Сила 179 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион-ладилник IVECO Daily 35C15 TIEFKÜHLER / 2 KAMMER/ 220V
20
€ 12.250 USD ≈ US$ 13.557
Зафатнина V=13.4 м³
Година 2012-07 Километража 380070 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO Daily 35C15 TIEFKÜHLER / klima/ 2018/ NEU
13
€ 33.000 USD ≈ US$ 36.521
Година 2018-08 Километража 260 км Сила 150 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO Daily 35C15 TIEFKÜHLER / 2 KAMMER/ 220V
20
€ 12.250 USD ≈ US$ 13.557
Зафатнина V=13.21 м³
Година 2012-07 Километража 370180 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO DAILY 65C15 TIEFKÜHLER 17,5m3 /2.kammer/380V
20
€ 9.850 USD ≈ US$ 10.901
Зафатнина V=17.48 м³
Година 2012-04 Километража 349200 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO DAILY 35-150 3.0 Frigo
12
€ 24.790 HUF USD HUF 8.250.000 ≈ US$ 27.437
Година 2018 Километража 15 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-ладилник IVECO DAILY 35 C 13
11
€ 11.960 HUF USD HUF 3.980.000 ≈ US$ 13.236
Година 2009 Километража 316 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-ладилник IVECO Daily 35S17 / 2.kmr / 220V
18
€ 16.900 USD ≈ US$ 18.703
Зафатнина V=18.74 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 309850 км Сила 170 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник IVECO DAILY 65C15 TIEFKÜHLER 17,5m3  /2.kammer/380V
15
€ 9.000 USD ≈ US$ 9.960
Зафатнина V=17.48 м³
Година 2012-04 Километража 349210 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0