Камион-ладилник AVIA D75-EL(ID10467)

камион-ладилник AVIA D75-EL(ID10467)
Фотографија: камион-ладилник AVIA D75-EL(ID10467)
1/15
€ 4.689
Нето цена
US$ 5.341
Марка AVIA
Модел D75-EL(ID10467)
Тип камион-ладилник
Прва регистрација 2002-06
Километража 309914 км
Вкупна тежина 7490 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10467
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.45 м, височина - 3.22 м
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 6.3 м
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Греач на огледало
Тахограф
Тахометар
Опис
Боја зелен
Дополнителни информации: германски
EURO III
Manuál
Nápravy 4x2
Stavitelný volant
Servo
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.