Камиони-ладилники, хладилен камион

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-ладилники: 2004 огласа

камион-ладилник VOLVO FL6 4X2
9
€ 4.035 USD ≈ US$ 4.449
Носивост 7690 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=28.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 550666 км Сила 250 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 /EURO 5
35
преговара
Евро Euro 5 Зафатнина V=28.69 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FH 6*2
14
€ 56.302 USD ≈ US$ 62.079
Носивост 11585 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 845216 км Сила 500 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник VOLVO FM
41
аукција € 2.897 SEK USD SEK 31.000 ≈ US$ 3.195
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1524
20
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.591
Носивост 6650 кг Евро Euro 5
Година 2010-10 Километража 410000 км Сила
Словачка
камион-ладилник VOLVO FH-480 6*2 + приколка-ладилник
40
аукција € 934,70 SEK USD SEK 10.000 ≈ US$ 1.031
Носивост 12800 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
камион-ладилник DAF CF 75.250
17
€ 15.000 USD ≈ US$ 16.539
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2007 Километража 928700 км Сила 250 кс
Бугарија, pernik
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1529 ATEGO
70
преговара
Евро Euro 4 Зафатнина V=36.28 м³
Година 09/2007 Километража Сила
Грција
камион-ладилник VOLVO FH 6*2 Euro 5
14
€ 22.052 USD ≈ US$ 24.315
Носивост 13374 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=57.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1025514 км Сила 460 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник VOLVO FL6E 4x2 Box (chillers + tail lift) - 05
72
аукција € 514,10 SEK USD SEK 5.500 ≈ US$ 567
Носивост 8520 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила 250 кс
Шведска, Kungälv
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter
17
€ 10.170 BGN USD BGN 19.900 ≈ US$ 11.219
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 232000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник MAN 18 430 TGA TERMOKING * 6052*
17
€ 12.250 USD ≈ US$ 13.507
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 835684 км Сила 430 кс
Србија, Simanovci
камион-ладилник VOLVO FH12 6x2 Box (chillers + tail lift) - 06
80
аукција € 2.477 SEK USD SEK 26.500 ≈ US$ 2.731
Носивост 13610 кг Евро Euro 3
Година 2006-03-03 Километража Сила 460 кс
Шведска, Kungälv
камион-ладилник IVECO 50c15 cooler
9
€ 12.850 USD ≈ US$ 14.168
Носивост 2630 кг Евро Euro 4
Година 2011 Километража 188854 км Сила 145 кс
Србија, Simanovci
камион-ладилник IVECO Daily 35C12 Хладилен до 3,5т. ТОП състояние  4броя
17
€ 9.152 BGN USD BGN 17.900 ≈ US$ 10.091
Носивост 3500 кг Зафатнина V=12.13 м³
Година 2008 Километража 221000 км Сила 120 кс
Бугарија, КАРЛОВО
Омилени : 0 Споредба : 0