Филтри -

Камиони-ладилници од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници од Украина: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник DAF LF 55 300
22
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 29.740 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 800000 км Сила
Украина, Колодяжне
нови камион-ладилник BMC  TGR2532
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила 320 кс
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-ладилник MAN пятитонник реф TGL 12.190
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 1000 км Сила 190 кс
Украина, Київ
камион-ладилник IVECO 70C21A8
23
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21 м³
Година 2016-03 Километража 165136 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
камион-ладилник IVECO 70C21A8
6
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.49 м³
Година 2016-04 Километража 142000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
камион-ладилник IVECO AT260S40 Y/FP CM E6
20
Контактирајте го продавачот
41.600 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05 Километража 553000 км Сила 400 кс
Украина, м. Київ
камион-ладилник IVECO AT260S46 Y/FP CM
10
Контактирајте го продавачот
43.350 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Километража 546000 км Сила 460 кс
Украина, м. Київ
камион-ладилник IVECO AT260S46 Y/FP CM
12
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-10 Километража 445000 км Сила 460 кс
Украина, м. Київ
камион-ладилник IVECO 70C21A8
6
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21 м³
Година 2016-03 Километража 165000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
камион-ладилник IVECO 70C21A8
13
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.6 м³
Година 2016-04 Километража 124000 км Сила 207 кс
Украина, М.київ
камион-ладилник IVECO 70C21A8
5
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.49 м³
Година 2016-03 Километража 190000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
камион-ладилник MAZ 427041 280
5
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.799 €
Година Километража Сила
Украина, Чернігівка
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1217
3
Контактирајте го продавачот
15.999 US$ EUR ≈ 13.600 €
Година Километража Сила
Украина, Чернігівка
камион-ладилник IVECO 70C21A8
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.49 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2015 Километража 165000 км Сила 210 кс
Украина, Днепропетровск
нови камион-ладилник ISUZU ISUZU NPR75L-K изотермический фургон
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се