Филтри -

Камиони-ладилници од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници од Турција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.240 € TRY 390.500 TRY
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 185000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1518 Atego E5 4x2 Truk -18 FRIGO BOX камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1518 Atego E5 4x2 Truk -18 FRIGO BOX камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1518 Atego E5 4x2 Truk -18 FRIGO BOX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2015 Километража 150000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
31.300 € TRY 575.500 TRY
Година 2008 Километража 936000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
29.450 € TRY 541.500 TRY
Година 2008 Километража 526170 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
41.310 € TRY 759.500 TRY
Година 2017 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се