Филтри -

Камиони-ладилници од Словачка

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони-ладилници од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 18000 кг
Година 02/2005 Километража 6522666 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Носивост 4642 кг Евро Euro 6 Зафатнина 29.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2020 Километража 194280 км Сила
Словачка
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-ладилник IVECO 100E17, EURO 3, Manuál, CARRIER SUPRA 550, Zdvíhacie čelo ,Lož камион-ладилник IVECO 100E17, EURO 3, Manuál, CARRIER SUPRA 550, Zdvíhacie čelo ,Lož
2
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Носивост 3640 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30 м³
Година 2001-12 Километража 662172 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Година 10/2017 Километража 280000 км Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг
Година 03/2015 Километража Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 3540 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³
Година 11/2019 Километража 131631 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 8575 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39 м³
Година 10/2017 Километража 252425 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 5960 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55 м³
Година 2014-10 Километража 946897 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 5810 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55 м³
Година 2015-09 Километража 923278 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 43.04 м³
Година 4/2013 Километража 507340 км Сила
Словачка, Levice
камион-ладилник Renault MASTER 2.3 D, EURO 6, 4500kg, 160 PS, Dvíh.čelo DHOLLANDIA, CARR камион-ладилник Renault MASTER 2.3 D, EURO 6, 4500kg, 160 PS, Dvíh.čelo DHOLLANDIA, CARR
2
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 1238 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13.68 м³
Година 2018-08 Километража 89084 км Сила
Словачка, Štúrovo
камион-ладилник Renault MIDLUM 220 DXI, EURO 5, Manuál, Lož. plocha 7,3 m камион-ладилник Renault MIDLUM 220 DXI, EURO 5, Manuál, Lož. plocha 7,3 m
2
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 6510 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49 м³
Година 2012-11 Километража 771537 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 6/2017 Километража 521440 км Сила
Словачка, Levice
камион-ладилник Mercedes-Benz AROCS 2651, EURO 6, Hydrodrive 6x4, Dvíh.ruka KURTA 26 Ton камион-ладилник Mercedes-Benz AROCS 2651, EURO 6, Hydrodrive 6x4, Dvíh.ruka KURTA 26 Ton
2
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Носивост 12498 кг Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 254222 км Сила
Словачка, Štúrovo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се