Филтри -

Камиони-ладилници од Шведска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони-ладилници од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Носивост 9425 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-01 Километража 224750 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
аукција аукција
Носивост 13350 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 8,58 € SEK 100 SEK
Носивост 13760 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 931782 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.050 € SEK 595.000 SEK
Носивост 14655 кг Евро Euro 6
Година Километража 155000 км Сила
Шведска, Arlöv
аукција 986,70 € SEK 11.500 SEK
Носивост 6300 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1589 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.630 € SEK 695.000 SEK
Носивост 7680 кг Евро Euro 6
Година Километража 481000 км Сила
Шведска, Arlöv
аукција 8,58 € SEK 100 SEK
Носивост 14210 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 616646 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 9.352 € SEK 109.000 SEK
Носивост 13880 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.25 м³
Година 2014 Километража 514606 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5931 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 914 км Сила
Шведска, Arlöv
аукција 840,80 € SEK 9.800 SEK
Носивост 7400 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 471762 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.960 € SEK 489.000 SEK
Година Километража 1039390 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
4.281 € SEK 49.900 SEK
Година Километража 366736 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 3.912 € SEK 45.600 SEK
Носивост 12960 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1168748 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
42.470 € SEK 495.000 SEK
Носивост 6614 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 457000 км Сила
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
30.030 € SEK 350.000 SEK
Година Километража 648000 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13084 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 900 км Сила
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
12.000 € SEK 139.900 SEK
Година Километража 693772 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
12.860 € SEK 149.900 SEK
Година Километража 554537 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6004 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 199 км Сила
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
13.701 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 406446 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 4.462 € SEK 52.000 SEK
Носивост 3253 кг
Година 2011 Километража 272142 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
7.722 € SEK 90.000 SEK
Носивост 8440 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.3 м³
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 14300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1030832 км Сила
Шведска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се