Филтри -

Камиони-ладилници од Швајцарија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони-ладилници од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 523863 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6640 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-18 Километража 907653 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 366000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Километража 410000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 543000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2017-11 Километража 243500 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-07 Километража 259148 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 296404 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 5590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-29 Километража 602560 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 567430 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 427712 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.196 € CHF 5.900 CHF
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.57 м³
Година 2011-09-30 Километража 562900 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
7.246 € CHF 6.900 CHF
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.57 м³
Година 2010-12-30 Километража 598500 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
31.400 € CHF 29.900 CHF
Носивост 11500 кг Зафатнина 42.51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-30 Километража 413200 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-27 Километража 590178 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02-14 Километража 184976 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 319998 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.66 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 467237 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 914965 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 233452 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05-08 Километража 652748 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 634929 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5.18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-04-27 Километража 418928 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се